Kuchyňské linky

Vyrábíme kuchyňské linky na míru, dle vašich požadavků. Dbáme na vysokou kvalitu a na praktičnost. Materiál, který používáme jsou pouze kvalitní desky o síle 18 mm s přímou laminací. Nejedná se tedy o žádné 16 mm silné lamino potažené papírovou fólií. Pracovní desky mají sílu 38 mm včetně nové kolekce Egger 2017 a Kronospan 2016/2017. Nabízíme více než 2000 LTD dekorů a více než 500 dekorů pracovních desek. 

Ke každé pracovní desce je možná i pracovní zástěna. Kování, které používáme pro kuchyňské linky je pouze kování Blum. Je to totiž jediné kování v České republice, které je vysoce kvalitní a splňuje naše požadavky od pantů, přes výsuvy, výklopy, potravinové skříně a další. Blum, jako jediný výrobce na trhu, dává na své výrobky doživotní záruku! 

Kvalitní spotřebiče jsou nedílnou součástí každé kvalitní kuchyně. Dodáváme spotřebiče německé značky TEKA. Nejedná se tedy o žádnou druhovýrobu v Polsku, Maďarsku, Itálii či Turecku. Když si necháte vyrobit kuchyňskou linku na zakázku, tak k spotřebičům dodáme i dřezy a baterie značky Teka. Kameninové i nerezové, vše nejlepší kvality. 

Zajišťujeme kompletní přípravu pro naše kuchyňské linky. Zajistíme vše od stavebních a zednických prací po přípravu elektřiny a vodovodních rozvodů a odpadů. Samozřejmostí je i zajištění obložení obkladačkami. Je možno na veškeré služby zajistit financování naší akreditovanou poradkyní, která je  ze společnosti Fincentrum. Využívá pouze služeb prověřených bankovních institucí. 

Pro vhodné osvětlení kuchyňských linek využíváme, dnes hodně rozšířené, LED pásky. Lze zvolit několik možností barev teploty a svítivosti. Z toho důvodu máme širokou nabídku LED pásek od sto do několika tisíc lumenů na běžný metr pásky. Je možno více variant ovládání světla - vypínačem, bezdotykovým vypínačem, detektorem pohybu nebo mávnutí ruky, dálkovým ovladačem či aplikací v chytrém telefonu. To vše včetně svítivosti a možnosti zvolení barvy osvětlení. 

Spotřebiče TEKA

Jsme také dodavatelem spotřebičů TEKA. Mezi jejich nejznámější produkty patří indukční, sklokeramické a plynové varné desky, mikrovlnné trouby a kuchyňské varné desky, stejně jako všechny kuchyňské a koupelnové kohoutky a doplňky jak pro domácí, tak pro veřejná sociální zařízení.

Máte zájem o naše služby ale zajímá vás nejprve předběžná cena?        Kontaktujte nás