Vestavěné Skříně

Vám dávají možnost pořídit si do svého bytu, či jiného prostoru originál, dle vašich představ. Neomezujeme vás při výběru v žádném směru. Je možné vymyslet si originální tvar, vybrat si ze široké nabídky vnitřní uspořádání dle vašich potřeb a požadavků a také si zvolit vyhovující dveřní systém. Naše systémy jsou z hlediska designu, materiálů i komponentů přizpůsobitelné veškerým vašim požadavkům.

Vestavěné skříně a vestavěné šatny

Složité tvary Vašich místností jsou pro nás výzvou, novou výzvou pro vestavěnou skříň třeba do podkrovních bytů apod. Vestavěné šatní skříně mohou rozdělovat větší místnosti. Vestavěné šatní skříně můžete umístit ve volném prostoru nebo postavit ke zdem a to z levé nebo pravé strany. Praktické řešení úložného prostoru vestavěných skříní, vestavěných šaten a vestavěných šatních skříní můžete díky ohromné nabídce materiálu jednoduše přizpůsobit všem vašim požadavkům a snům. Všechny naše výrobky a vestavěné skříně vyhovují jak současným trendům, tak funkčnosti a účelnosti a v neposlední řadě také vašim představám.

Posuvné dveře pro vestavěné skříně

Posuvné dveře u vestavěné skříně každého okouzlí lehkostí pohybu, úsporností prostoru, barevnou, materiálovou i tvarovou variabilností. Vysoké estetické nároky jsou splněny moderním vzhledem, který umožňuje vytvářet bezpočet různých variant a kombinací. Každá vestavěná skříň, každé dveře vestavěné skříně můžou být originál. Váš Originál. Ohromný výběr dveřních rámů a barevných materiálů v kombinaci s širokou škálou výplní z DTD imitací dřeva, skel nebo zrcadel dává možnost vyhovět i vašim nejnáročnějším představám při návrhu a realizaci vaší vestavěné skříně.

Zrcadla

Nedílnou a oblíbenou součástí výplní dveří vestavěných skříní jsou zrcadla. Námi používaná zrcadla jsou prakticky a kvalitně podlepena bezpečnostní fólií, tudíž nehrozí jejich rozbití a tím i případné pořezání se.

Zaměření vestavěné skříně

Vaši představu o dokonalé vestavěné skříni, či jiném úložném prostorou na míru je potřeba svěřit do rukou profesionálů. Nebudeme vám vaše sny přetvářet. Poskytněte nám vaše představy a my je zrealizujeme dle vašich představ o dokonalém využití úložného prostoru, nebo naopak o využití nevyužitého prostoru k ukládání čehokoli. K realizaci vám chybí již jen krok a to oslovit profesionály a získat jejich odborný názor. Při osobní konzultaci získáte představu o realizaci, uvidíte osobně uvidíte vzorníky materiálů, barevnou škálu a používané konstrukční prvky, které významně přispívají ke komfortu vestavěných skříní. Samozřejmostí je také diskuze o vaší finanční představě realizace.

  • Jak osobní schůzka s profesionály?
  • Osobně, telefonicky, e-mailem či přes kontaktní formulář si dohodněte s námi schůzku.
  • Předem ujednaná návštěva pro zaměření zakázky vám poskytne ucelený náhled na vámi vysněné řešení úložného prostoru.
  • Vyberete si ze vzorníků materiály, konstrukční prvky a jiné potřebné komponenty vašeho úložného prostoru.
  • Přesným změřením prostoru a s přihlédnutím na vámi zvolené materiály, komponenty a vše potřebné, získáme podklady pro kalkulaci nákladů.
  • Probereme s vámi náklady na realizaci.


S ohledem na naše a vaše volné termíny si určíme datum výroby a následné montáže vašeho úložného prostoru. Zahájení výroby je podmíněno uhrazením zálohy ve výši 50 % z celkové ceny zakázky do předem stanoveného termínu.

Máte zájem o naše služby ale zajímá vás nejprve předběžná cena?        Kontaktujte nás